Klass 6y


Viktig information:
Njut och var glad!

Den 29/6 ses vi på skolan kl 13 för att sedan cykla/gå ner till ribban och hänga.

Nedsläckt p.g.a. SOMMARLOV 
Vi som undervisar i 6y


Alfon Keteli Hägerström (Sv & SO)
alfon.keteli@malmo.se
Tel: 0731574906


Fredric Svensson (Ma & NO)
fredric.e.svensson@malmo.se
Tel: 0708-634125


Lena Ahmad (Eng)
lena.ahmad@malmo.se


Ingrid Olofsson (Bild)
ingrid.olofsson@malmo.se


Tinna Persson (Hemkunskap)
tinna.persson@malmo.se


Catrine Sjödin (Idrott)
catrine.sjodin@malmo.se


Valentina Öberg (Musik)
valentina.oberg@malmo.se


Jenny Olofsson (Textilslöjd)
jenny.olofsson@malmo.se


Christoffer Molin (träslöjd)
christoffer.molin@malmo.se


Katarina Svenning (Tyska)
katarina.svenning@malmo.se


Peter Svensson (Franska)
peter.svensson2@malmo.se


Ulrika Prahl Svensson (Spanska)
ulrika.prahlsvensson@malmo.se


Naghem Toma (Arabiska)
naghem.toma@malmo.se


Sören Henriksen (Spec. ped)